Dank u!

Koninklijke Bammens
  1. Home
  2. Aanvraag Download Dank U

Dank u

 

Dank u voor het downloaden van een eBook/Brochure gepubliceerd door Koninklijke Bammens bv.
U ontvangt via het door u opgegeven emailadres nu automatisch een email waarin de link staat waarmee u uw persoonlijk exemplaar van dit eBook/deze brochure kunt downloaden.

TIP: het kan voorkomen dat deze email in uw “ongewenste email” terecht komt. Wanneer het er op lijkt dat u geen email van ons heeft ontvangen, wilt u dan s.v.p. even nakijken of onze email inderdaad daar in staat.

 

Adres

Koninklijke Bammens bv
Straatweg 7
3604 BA Maarssen
Nederland

Algemeen

E-mail : info@bammens.com
Tel. : +31 (0) 346 592 411
Fax : +31 (0) 346 561 174

Service

Tel.: 0346 592 411
E-mail: service@bammens.com

Customer Service Huishoudelijk- en Bedrijfsafval

Nederland
Naam : Nathalie Boose
Tel. : +31 346 592 422
Email: nboose@bammens.com

Export
Naam : Richard Melinga
Tel. : +31 346 592 418
Email: rmelinga@bammens.com

Zwerfafval en Kantoorafval

Customer Service
Naam: Sandra Kuijpers
Tel.: 0346 592 423
E-mail: bins@bammens.com

Verkoopteam Zwerfafval en Kantoorafval

Accountmanager West (Noord- en Zuid Holland)
Naam: Wilco van der Zeeuw
Tel.: 06-10 940369
Email: wzeeuw@bammens.com

Accountmanager Noord/Oost/Zuid
Naam: Maurice Swinkels
Tel.: 06-10 785722
Email: mswinkels@bammens.com

Exportmanager
Naam: Ivo Koning
Tel.: 06-83 521677
Email: ikoning@bammens.com

 Stel ons gerust uw vraag
Heeft u een vraag?
Aarzel dan niet om hem te stellen!

Bel ons:
(+31 (0) 346 592 411), stuur een email (info@bammens.com) of gebruik ons contactformulier.

CONTACT

 

 Maak een afspraak
Wilt u een afspraak maken?
Dat kan uiteraard.

Plan hier een afspraak met één van onze adviseurs.

AFSPRAAK PLANNEN